Blero paralajmëron bashkëpunimin e radhës

Blero Muharremi nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan kolosalexpress.

Pas suksesit të këngës “T’kom dasht” ai po vjen me një tjetër bashkëpunim.

Këngëtari këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimin të një fotografie në Instagram.

“Telenovela” do të titullohet kënga e cila është në bashkëpunim me artistin Albo dhe publikohet së shpejti./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu