Bora Zemani shtatzënë, kjo është e vërteta

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani vazhdon të jetë emri më i përfolur në mediet rozë. Jeta e saj private është në fokus dhe shkak u bë hyrja e ish të dashurit në “Big Brother Vip”.

Krahas Donaldit, Bora është përfolur së fundmi se është në pritje të ëmbël. Mirëpo burime të Prive kanë mësuar se një gjë e tillë nuk është e vërtetë dhe shtatzënia nuk është në planet e afërta të moderatores.

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu