Dje me varësen e Donaldit, sot pa të! Edhe Bora ndikohet nga historia e dashurisë së ishit të saj me Beatrix

Donaldi dhe Bora kanë lënë peng statusin e tyre nëse janë të lidhur ose jo.

Derisa javë më parë Bora kishte shkuar ta surprizonte Semin në Big Brother Vip ajo ishte përballur edhe me Donaldin, ku shkëmbyen një puthje e cila u bë virale kudo në rrjetet sociale shkruan lajmi.net.

Ani pse të dy janë deklaruar se pa dalë Donaldi jashtë lidhja e tyre mbetet kështu peng, as bashkë e as të ndarë.

Mirëpo, gjërat kanë filluar të ndryshojnë dhe të marrin krejt tjetër kahje, sidomos pas daljes së Semit që i rrinte mbi kokë Donaldit duke e mbrojtur Borën.

Dita-ditës është vënë re një afirmitet i madh mes Donaldit dhe Beatrix, kjo ka tërheqë vëmendjen e të gjithëve jo vetëm të publikut por edhe të banorëve brenda shtëpisë.

Nga kjo histori e dashurisë nëse mund ta quajmë kështu, ka përfunduar e prekur edhe vet Bora Zemani.

Moderatorja e dashur shqiptare dje është shfaq me varësen e Donaldit që ia dhuroi për tre vjetorin e lidhjes, kurse sonte ajo nuk ka preferuar ta mbajë në qafë.

Mbase i ka ngelur hatri, e kjo me plot të drejtë apo?

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu