E harroi Tean, Bearti bën dedikim romantik për të dashurën e re

Edhe pse ishin mjaftë të dashur për publikun, Tea dhe Bearti I dhanë fund lidhjes së tyre pa dhënë ndonjë sqarim.

Pas Teas e cila bëri publike lidhjen, edhe Beartit duket se I është rrëmbyer zemra.

Përmes një postimi në Instagram, ai ndau një imazh tejet të bukur teksa shkruan fjalët e ëmbla dedikuar asaj.

“Jam i mrekulluar nga ti. Të dua dhe mendimi se dikush tjetër mund të të ketë ty është si një thikë që rrotullohet në shpirtin tim të errët”, shkroi Bearti./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu