E tradhtoi por i vë edhe kushte

Episodi i ri në frazën tërheqëse lidhet me Mauro Icardi dhe Wanda Nara.
Qendërsulmuesi argjentinas pas disa ditësh presioni total ndaj partneres së tij në përpjekje për të bashkuar pjesët e historisë së tyre të dashurisë pas ndarjes për tradhtinë e supozuar me Eugenia ‘China’ Suarez, ka vendosur të ndryshojë situatën.

E gjithë kjo gjithashtu për të gjetur qetësinë dhe rikthimin për t’u përqëndruar te Paris Saint-Germain, i cili ishte në gjendje të mbështetej tek ai vetëm dje, pas pushimit të ditëve të mëparshme dhe mungesës në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Leipzig.

Pas “fishekzjarreve” të pyetje-përgjigjeve sociale mes Wandës dhe “Kinës” (me këtë të fundit që sulmon qendërsulmuesin duke u deklaruar praktikisht “i joshur dhe i braktisur”), Mauro Icardi tenton sërish të marrë rolin e zjarrfikësit për shuarje. një zjarr që ai e ndezi vetë. Bombarduesi që synonte zgjidhjen e situatës me partnerin-agjentin e tij një herë e përgjithmonë, ka vendosur t’i vendosë asaj disa kushte për një paqe që mund të përfitojnë të dy, dhe gjithashtu PSG-së e cila është dashur të merret me “problemet e zemrës” “.

Nga “mbrojtja” te tingujt e ndjekjeve dhe postimeve milaneze në rrjetet sociale, te sulmi. Sipas asaj që raportoi Yanina Latorre në ‘Engjëjt e mëngjesit’ të ‘Channel 13’ në LAM, janë tre kërkesa specifike që Mauro Icardi i ka vendosur në pjatë Wandës, e cila deri më tani ka shkuar drejt në rrugën e saj, për t’u rikthyer në. normalitet . Gjithçka pasi u kthye në stërvitje me PSG-në, me premtimin se do të sillet gjithmonë në mënyrë të përsosur dhe padyshim që do të jetë besnik për jetën.

Fillimisht, Maurito i kërkoi partneres së tij të mbyllte profilet e tyre të ndjekura në Instagram, të gjitha pasi ndanë, si foto të fundit, një shkrepje të plotë familjare.

Pastaj Wanda duhet të fokusohet ekskluzivisht në punën e saj si prokurore dhe agjente e qendërsulmimit, duke i dhënë fund karrierës së saj si ndikuese, planifikuese ngjarjesh dhe modele. Së fundi, kushti i tretë dhe i fundit lidhet me përdorimin e një avioni privat: Lady Icardi nuk duhet ta përdorë kurrë për udhëtime individuale, por vetëm për çifte apo familje./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu