Genta e dashuruar deri në ‘palcë’, tregon momentin më të veçantë me turkun

Genta tregon momentin më të veçantë me turkun.Genta Ismaili ka ndarë një moment të veçantë.

Këngëtarja nga Gjilani e cila kohët e fundit po thuhet se po e mbanë të fshehur shtatzëninë e saj, ka postuar një moment domethënes me partnerin e saj.

Ajo ka postuar një foto në të cilën çifti shfaqen të lumtur krahë njëri-tjetrit dhe Genta zbuloi se ky është një nga momentet të mira që iu përket çiftit.

“Nuk është fotoja më e mirë bashkë, por ky moment do të thotë shumë për ne…”, shkroi Genta duke mos zbuluar më shumë detaje. Ndryshe, Genta dhe biznismeni turk po shijojnë romancën e tyre të dashurisë tashmë e dy vite./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu