George dhe Amal Clooney hedhin poshtë thashethemet se do të bëhen sërish prindër

George dhe Amal Clooney kanë mohuar thashethemet se janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Aktori 60-vjeçar dhe partnerja e tij u detyruan të flasin publikisht pas lajmeve që qarkulluan një ditë më parë.

Mediat e huaja madje raportuan se do të bëheshin sërish me binjakë. “Lajmet që thuhet se Amal Clooney është shtatzënë nuk janë të vërteta.“, ka thënë përfaqësuesi i çiftit. Dyshja e njohur mirëpritën binjakët, Ella dhe Alexander 4 vite më parë./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu