Ky është kuptimi i veçantë i emrit të vajzës së Marinës dhe Getit

Getoar Selimi e Marina Vjollca janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Marget.Kuptimi i këtij emri unik është kombinimi i emrave të dy prindërve të saj.

Çifti ende nuk kanë bërë ndonjë postim, duke lenë ‘befasi’ akoma edhe portretin e vogëlushes./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu