Rita dhe Taika shijojnë lidhjen, fotografohen si çift për herë të parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, po e shijon lidhjen e re të dashurisë, shkruajnë mediat e huaja, transmeton kolosalexpress.

Fillimisht ishin vetëm zëra që Rita dhe skenaristi i njohur Taika janë në një lidhje dashurie, ndërsa tani dyshja po dalin hapur.

Në fakt është hera e parë që ata u fotografuan si çift gjatë një shëtitje dhe shihet se po kalojnë mjaft mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Rita dhe Taika këan një diferencë të madhe në moshë por kjo si duket nuk ju pengon aspak./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu