Shokon Milaim Zeka: Do e kaloja një natë me Yllka Gashin

Milaim Zeka njihet për batutat e tij banale mirëpo me një deklaratë të fundit komentet tejet negative nuk munguan kundrejt tij, shkruan kolosalexpress.

I ftuar në atv, Milaimi thotë se e vetmja artiste kosovare që e tërheq atë është aktorja Yllka Gashi.

Përveç kësaj, thotë se do të martohej me aktoren Roza Anagnosti.

“Me të thënë të drejtën shumë më pëlqen dhe që nuk e kisha kaluar vetëm një natë, por një javë, është Yllka Gashi. Më pëlqen shumë si fytyrë, si karakter, si gjithçka. Kurse isha martua me Roza Anagnostin”, është përgjigjur Zeka në “LIBERO”./Kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu