Rita Ora nuk do të jetë më pjesë e “The Masked Dancer”

Rita Ora do të zëvendësohet nga një tjetër gjyqtar në “The Masked Dancer”

Rita Ora do të zëvendësohet nga Oti Mabuse në The Masked Dancer, konfirmoi ITV, teksa publikoi listën pas skandaleve të këngëtares, shkruan Daily Mail.

ITV ka konfirmuar që Rita Ora do të zëvendësohet nga Oti Mabuse për serinë e parë të “The Masked Dancer”.

Këngëtarja, 30 vjeçe, reputacioni i të cilës është tronditur nga dy skandale për thyerjen e rregullave anti-COVID, është e vetmja gjykatëse e Masked Singer që nuk kthehet për serinë e re, me Jonathan Ross, Mo Gilligan dhe Davina McCall dhe Joel Dommett në bord.

“Masked Dancer” do të shfaq 12 garues të famshëm të interpretojnë vallëzime unike, ndërsa  janë të mbuluar nga koka te këmbët me kostume ekstravagante, shumëngjyrëshe dhe maska, duke lënë shikuesit dhe panelin e yjeve të gjejnë identitetin e tyre.

Oti, 30 vjeçe, e cila më parë ishte gjyqtar në aktualisht të pavlefshmin The Greatest Dancer, tha: ‘Jam shumë i entuziazmuar dhe i nderuar që do të bashkohem me panelin e “The Masked Dancer”.

“Unë jam një fanse e madhe e The Masked Singer dhe e doja shumë Masked Dancer në SHBA, kështu që mezi pres të filloj në këtë shfaqje. Si një kërcimtare unë do të shikoj valltarët duke kërkuar me vëmendje të dhëna, do të jetë shumë argëtuese !!!”, shtoi ajo, transmeton lajmi.net, përcjellë Kolosalexpress.

Rita aktualisht është në Australi ku do të paraqitet si gjyqtare në The Voice. /kolosalexpress/

Shpërndaje lajmin në:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu